Witaj!

 

uśmiechnięte dzici z grupy integracyjnej w warszawieWszystkie dzieci mają równe szanse. Uczymy i wychowujemy poprzez działanie. Rozwijamy inteligencje wielorakie. Stosujemy muzykę i poezję do uczenia i nauczania. Łączymy pracę umysłową z ćwiczeniami fizycznymi. Uczymy się żyjąc w społeczeństwie. Kształcimy właściwe zachowania i system wartości.

Kierując się doświadczeniem oraz wykorzystując nowoczesne metody nauczania, stworzyliśmy miejsce, w którym Twoje dziecko znajdzie najlepszą opiekę oraz doskonałe warunki do doskonalenia swoich umiejętności, odkrywania talentów i zainteresowań. Chcemy, aby to tu Twoje dziecko przychodziło z radością, zaciekawieniem i oczekiwaniem na ‘coś specjalnego’ każdego dnia. Chcemy, abyście Wy, Rodzice, mieli poczucie bezpieczeństwa i zaufania. Wspólnie z Wami pragniemy odkrywać ogromny potencjał najmłodszych, bawiąc uczyć, a ucząc, towarzyszyć im w stawianiu pierwszych odważnych kroków w świat.


Nasze prywatne przedszkole w Warszawie to miejsce, w którym panuje ciepła, rodzinna atmosfera sprzyjająca indywidualnemu podejściu do rozwoju, nauki i wychowania najmłodszych.

Nadrzędnym celem naszego przedszkola w Warszawie jest dobro dziecka. Naszym priorytetem jest zapewnienie każdemu dziecku najlepszych warunków do wszechstronnego rozwoju, wspierając go w odkrywaniu i pobudzaniu swoich naturalnych uzdolnień i predyspozycji. Podnoszenie jakości pracy przedszkola jest procesem ciągłym, który w zasadzie nigdy się nie kończy.

 

Serdecznie zapraszamy!

Przedszkole niepubliczne Warszawa

ZAMKNIJ OKNO   X

 

 

Tańsze czesne
o bon żłobkowy