Wybór żłobka dla swojej Pociechy jest jedną z pierwszych trudnych i ważnych decyzji, przed jakimi staje Rodzic decydujący się na powrót do pracy. Oprócz obaw o to, czy My i nasz Maluch poradzimy sobie z nową sytuacją, istnieje jeszcze kwestia wyboru odpowiedniego miejsca, w którym nasz Skarb będzie miał najlepszą opiekę i możliwości do optymalnego rozwoju.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno naszych najmłodszych podopiecznych, jak i ich rodziców staramy się tworzyć miejsce pełne ciepła, miłości i domowej atmosfery.

Naszym głównym celem jest wszechstronny rozwój Maluszków. Stały kontakt z dzieckiem przytulanie, branie na ręce, bujanie, kołysanie, oznaki bliskości, miłości i troski to naturalne wsparcie prawidłowego rozwoju. Małe dziecko uczy się już od pierwszych chwil życia obserwując, doświadczając, eksperymentując. Zważając na nieograniczone możliwości dzieci dostarczamy im jak najwięcej pozytywnych bodźców stymulujących ich prawidłowy rozwój, uwzględniając przy tym indywidualne uwarunkowania każdego z nich. Im więcej pozytywnych doświadczeń, tym lepszy start w przyszłość i lepsza droga do osiągnięcia sukcesu.

Grupa żłobkowa zaprasza wszystkie Maluszki już od pierwszego roku życia.

ZAMKNIJ OKNO   X

 

 

Tańsze czesne
o bon żłobkowy