Zapraszamy wszystkie dzieci od ukończenia pierwszego roku życia do przygody z Zaczarowanym Ołówkiem. Rekrutacja- jeśli placówka dysponuje wolnymi miejscami - odbywa się przez cały rok.

KONTAKT TELEFONICZNY, BĄDŹ MAILOWY

  • Jeśli są Państwo zainteresowani naszą placówką zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź drogą mailową w celu umówienia terminu spotkania.

SPOTKANIE Z DYREKCJĄ

  • Na spotkaniu odpowiemy na wszystkie nurtujące państwa pytania, jak również będą Państwo mogli zapoznać się z placówką.

ZAPOZNANIE Z DOKUMENTACJĄ

  • W kolejnym etapie zostanie Państwu przedstawiona dokumentacja placówki wraz z dokumentami niezbędnymi do podpisania umowy.

PODPISANIE UMOWY

  • Jeśli stwierdzą Państwo, iż nasza placówka jest w stanie spełnić Państwa oczekiwania, możemy przystąpić do podpisania umowy.

Po miesiącu zaprosimy Państwa na spotkanie adaptacyjne w celu omówienia funkcjonowania dziecka w pierwszych tygodniach pobytu w placówce.
Wszystkie dzieci są pod stałą opieką naszych specjalistów: psychologa, logopedy, W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek trudności nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

ZAMKNIJ OKNO   X

 

 

Tańsze czesne
o bon żłobkowy