REKRUTACJA DZIECI BEZ ORZECZENIA:

1. KONTAKT TELEFONICZNY, BĄDŹ MAILOWY

 • Jeśli są Państwo zainteresowani naszą placówką zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź drogą mailową w celu umówienia terminu spotkania.

2. SPOTKANIE Z DYREKCJĄ

 • Na spotkaniu odpowiemy na wszystkie nurtujące państwa pytania, jak również będą Państwo mogli zapoznać się z placówką.

3. ZAPOZNANIE Z DOKUMENTACJĄ

 • W kolejnym etapie zostanie Państwu przedstawiona dokumentacja placówki wraz z dokumentami niezbędnymi do podpisania umowy.

4. PODPISANIE UMOWY

 • Jeśli stwierdzą Państwo, iż nasza placówka jest w stanie spełnić Państwa oczekiwania, możemy przystąpić do podpisania umowy.

Po miesiącu zaprosimy Państwa na spotkanie adaptacyjne w celu omówienia funkcjonowania dziecka w pierwszych tygodniach pobytu w placówce.
Wszystkie dzieci są pod stałą opieką naszych specjalistów: psychologa, logopedy, pedagoga specjalnego i terapeuty SI. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek trudności nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

REKRUTACJA DZIECI Z ORZECZENIEM:

Przez wzgląd na szereg wymogów, jakie placówka musi spełnić, w celu zapewnienia dziecku jak najlepszej opieki rekrutacja dzieci z orzeczeniem przebiega w sposób szczególny:

1. KONTAKT TELEFONICZNY, BĄDŹ MAILOWY

 • Jeśli są państwo zainteresowani naszą placówką zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź drogą mailową w celu umówienia terminu spotkania.

2. ANALIZA DOKUMENTACJI DZIECKA

 • Przed zapisem dziecka placówka musi mieć pewność, że będzie w stanie sprostać wymaganiom stawianym w orzeczeniu  o potrzebie kształcenia specjalnego. W tym celu konieczne jest zapoznanie się dyrektora z dokumentacją.

3. SPOTKANIE Z DYREKCJĄ I SPECJALISTĄ

 • Wiemy jak ważne jest znalezienie właściwego miejsca dla dziecka ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi, dlatego przed zapisem zapraszamy Państwa wraz z dzieckiem na spotkanie z dyrekcją i naszym specjalistą, którzy zapoznają państwa z zasadami funkcjonowania placówki i odpowiedzą na wszelkie pytania.

4.ZAPOZNANIE Z DOKUMENTACJĄ

 • Zostanie państwu przedstawiona dokumentacja placówki.

5. PODPISANIE UMOWY

 • Jeśli stwierdzą Państwo, iż nasza placówka jest w stanie spełnić Państwa oczekiwania, a my jesteśmy w stanie wywiązać się ze wszystkich zobowiązań wobec dziecka możemy przystąpić do podpisania umowy.
 • Po rozpoczęciu współpracy Rodzice dzieci z orzeczeniem zostaną poinformowani o ilości terapii przyznanych dziecku z informacją, kiedy będą one realizowane.
 • Dopuszcza się możliwość modyfikowania poszczególnych terapii zważywszy na potrzeby rozwojowe, oraz na sfery najbliższego rozwoju dostrzeżone przez nauczycieli i terapeutów.
 • Do 30 dni od momentu rozpoczęcia edukacji, na podstawie orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, zostaje opracowany przy współpracy nauczycieli i specjalistów Indywidualny Program Edukacyjno- Wychowawczy (IPET), który zostaje przedstawiony Rodzicom. 
 • Nasi nauczyciele i terapeuci są zawsze do Państwa dyspozycji.
ZAMKNIJ OKNO   X

UWAGA! UWAGA!

Rozpoczynamy NABÓR DO GRUP PRZEDSZKOLNYCH NA ROK SZKOLNY
2024-2025

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci
w wieku 2-6lat do przygody
z Zaczarowanym Ołówkiem.

 

UWAGA! UWAGA!

Już teraz rozpoczynamy nabór do grupy „0”, która startuje od września 2024 roku!

Serdecznie zapraszamy!