,,Przedszkole jest fantastyczne. Ciocie bardzo zaangażowane, dzieci mają dużo różnych dodatkowych zajęć, rytmika, angielski. Moja córka szczególnie nie może doczekać się piątków. W piątki mają zabawy ekstra: teatrzyki, bale, dni tematyczne, a nawet odwiedzają dzieci zwierzątka :-)"

Katarzyna G

 

,,Bardzo zadowolona z tego przedszkola. Dziecko integrowało się bardzo szybko. Zespól przedszkola bardzo czujny, uważny. Dużo różnych zajęć. Polecam"

Iwanka S

 

,,Polecam z czystym sercem! Córki chodzą chętnie, Ciocie są sympatyczne i mają podejście do dzieci. Jest dużo ciekawych zajęć i wycieczek"

Patrycja M

 

,,Świetne przedszkole. Przemiłe i pomocne ciocie. Syn bardzo chętnie chodzi:) Widzę ogromny postęp i wkład w rozwinięcie mojej pociechy. Obsługa bardzo pomocna, zawsze chętna na rozmowę oraz poradę.  Z czystym sercem mogę polecić :)"

Alutka A

 

,,Syn chodzi od grudnia, ale jak na razie nie mamy większych zastrzeżeń. Swoje uwagi zgłaszamy bezpośrednio do Pań i zawsze są uwzględnione. Przede wszystkim widzimy rozwój naszego dziecka. Polecam wszystkim. Kontakt z Dyrekcją również bezproblemowy. Oby tak dalej."

Kamila D

 

,,Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Córka chodzi od września i zrobiła ogromny postęp. Dzieci mają dużo ciekawych atrakcji, prac plastycznych itp. Ciocie bardzo zaangażowane i pomocne, zawsze można dowiedzieć się co z dzieckiem się działo.  Aplikacja ułatwia kontakt z przedszkolem i zgłaszanie nieobecności."

Paweł O

 

,,Uczęszcza tutaj Dwójka moich dzieci. Młodsza do żłobka, starszak do przedszkola. Dzieciaki z chęcią chodzą tu od pierwszych dni. Zajęcia są ciekawe.  Ciocie młode, energiczne,  zawsze uśmiechnięte i pełne miłości do maluchów. Postępy dzieciaków są niesamowite. Kontakt z rodzicami, terminarz zajęć czy lista dni nieobecnych,  ułatwia przedszkolna aplikacja. Z całego serca polecam !"

Milena N

 

,,Do przedszkola drugi rok uczęszcza mój niepełnosprawny syn, dla nas to idealne miejsce, ze wszystkim można się umówić według naszych potrzeb, opieka wspaniała, syn od razu chętnie zaczął tam chodzić i coraz częściej przynosi mi nowe umiejętności, choć z racji naszej sytuacji przebywa w przedszkolu krótko. Dziękujemy i polecamy całym sercem"

Panna I

 

,,Gorąco polecam wszystkim za profesjonalną opiekę nad dziećmi a nawet więcej..za miłość do dzieci, odczuwalną od progu drzwi 
Synek chętnie chodzi do żłobka i nie chce z niego wychodzić..
Wszyscy pracownicy z uśmiechem witają i opowiadają każdego dnia o swoich obserwacjach, postępach dziecka. Ogromnie się cieszę że moja pociecha ma to szczęście by uczęszczać do tak wspaniałego żłobka
Pozdrawiam wszystkich pracowników"

Wojciech S

 

,,Miła atmosfera i bardzo przyjazne miejsce. Panie bardzo miłe i sympatyczne”

Joanna K

 

,,Super żłobek i bardzo fajne Ciocie. Mój syn kończy roczną przygodę bardzo zadowolony. Pozdrawiam przy okazje Ciocie.”

Justyna B

 

,,Polecam. Super ciocie. Maluch bardzo chętnie chodzi do żłobka. Widać mega postępy”

Aneta M

 

,,Super żłobek przemiłe wychowawczynie dużo zajęć. Mój wnuczek chętnie tam chodzi”

Jolanta B

 

,,Córki są bardzo zadowolone!!! A to chyba najlepsza recenzja”

Patrycja M

ZAMKNIJ OKNO   X

UWAGA! UWAGA!

Rozpoczynamy nabór do nowej grupy przedszkolnej.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci
w wieku 2-3- lata 
do przygody
z Zaczarowanym Ołówkiem.

 

UWAGA! UWAGA!

Już teraz rozpoczynamy nabór do grupy „0”, która startuje od września 2021 roku!

Serdecznie zapraszamy!